top of page

Vzdelávanie má jediný účel:
Rozvíjať potenciál

Unknown-3_edited.jpg

Veríme, že všetky deti môžu uspieť.

Je našim záväzkom pomôcť všetkým našim študentom získať schopnosti a zručnosti, ktoré im pomôžu nielen v škole, ale aj v živote mimo nej.

Čítanie, písanie a počítanie sú základy, na ktorých stojí schopnosť vyhodnocovať informácie, porozumieť problémom, vyjadrovať myšlienky a pocity, prezentovať názory a komunikovať s ostatnými.

Pomôžeme vašim deťom zvládnuť štúdium, nájsť ambíciu uspieť, odolnosť vytrvať a chuť rozvíjať svoje schopnosti.

M. Fulerčíková, riaditeľka centra

Unknown_edited.jpg
Danka Horáková

Prvý a druhý stupeň

Unknown-2_edited.jpg
Janka Mokráňová

Jazyky a predmety

Unknown-1_edited.jpg
Alica Balážiková

Jazyky a predmety

Náš prístup

V škole sa vaše dieťa vydáva na cestu, ktorá mu poskytne stavebné bloky potrebné pre úspech a zároveň pomôže formovať aj jeho osobnosť. Na tejto ceste zažije triumfy aj výzvy.

Sme tu pre to, aby sme viedli študentov na tejto vzrušujúcej a niekedy náročnej ceste. Venujeme čas tomu, aby sme pochopili spôsob, akým sa vaše dieťa učí a prispôsobili lekcie tak, aby sa zhodovali s jeho potrebami.

Vieme, že hľadanie toho správneho doučovateľa môže byť frustrujúce. Hľadáte niekoho s odbornou kvalifikáciou vo viacerých predmetoch, niekoho, kto je dobrý pedagóg, priateľský, rozumný a flexibilný. A najdôležitejšie je, že hľadáte učiteľa, ktorý pomôže vášmu dieťaťu prekonať prekážky.

Či už je vaše dieťa tínedžer, ktorý potrebuje pomoc s pokročilou matematikou, aby zvládol prijímacie skúšky, alebo malé dieťa, ktoré má problémy pri čítaní, naši kvalifikovaní učitelia vám vedia pomôcť.

Naše hodnoty

Pochopenie

Snažiť sa najprv vypočuť, nie prikazovať. Povzbudiť, nekritizovať.

1

Zvedavosť

Veríme v silu vedomostí a neustáleho učenia sa. Preto sme stále zvedaví a snažíme sa dovidieť za to čo je, k tomu čo by mohlo byť.

Vynaliezavosť

Predstavujeme si, vymýšľame a tvoríme. Robíme všetko, čo je potrebné na uspokojenie potrieb detí, ktoré učíme.

Zodpovednosť

Sme zodpovední za všetko, čo robíme. Zvyšujeme latku a naše výsledky sú zaslúžené.

Vytrvalosť

Nevzdáme to.

2

3

4

5

Metodológia

Centrum BE STUDY je členom medzinárodnej organizácie Applied Scholastics. Jej cieľom je zlepšovať stav vzdelávania a zabezpečiť, aby študenti rozumeli tomu čo študujú a boli schopní informácie používať. Materiály a programy, ktoré poskytuje Applied Scholastics, sú založené na objavoch humanistu L.R. Hubbarda. Rozvíjajú schopnosť učiť sa každého jednotlivca. 

as.jpg
BE STUDY Bratislava Logo
bottom of page