Rady a tipy ako sa správne učiť

Vyhledat
  • Dana Horáková

Polovica septembra je za nami spolu so všetkými sviatkami a voľnými dňami. Pocit, že by bolo treba ešte chvíľu odpočívať aj po skončení prázdnin, niektorých ešte neopustil.

Tí schopní pozbierali sily a už koniec augusta využili na pozvoľné opakovanie a prípravu na vstupné písomky. A oplatilo sa, pretože v mnohých školách začali hneď. Veď na čo čakať? Písomky dopadli dobre, ľahšie sa sedí v ďalšom ročníku. My sme cez leto okrem oddychovania vynovovali naše študijné priestory. A s radosťou počúvmei, že je to lepšie ako predtým Sme rady a ďakujeme. Učí sa nám spolu ozaj parádne.
1 zobrazení0 komentářů
  • Dana Horáková

Aktualizováno: 11. 8.

.... a my sme na ich otázky s radosťou odpovedali.


Pretože prázdniny sú čas, kedy môžu žiaci dobehnúť a zvládnuť všetko

čo počas školského roku nestihli.


BE STUDY, 0905 462 885, konzultacie@bestudy.sk

Aj cez leto učíme, doučujeme, pomáhame!


6 zobrazení0 komentářů

Ešte pár dní a je tu "Deň zúčtovania". Uzatvorené známky, napísané hodnotenia, odovzdané vysvedčenia. Bude radosť aj pochvala. Prídu zaslúžené prázdniny.


Na niektorých vysvedčeniach bude zastúpená celá hodnotiaca stupnica. Stane sa, že slovo "neprospel" či "nedostatočný" pokazí náladu aj tomu najväčšiemu študujúcemu optimistovi. Plač alebo smútok sú v prvej chvíli úplne v poriadku. Potom už len treba "zobrať rozum do hrsti" a trochu sa popasovať s tým čo nejde.


Nenechajte svoje dieťa s takýmto problémom osamote. V mnohých prípadoch viete pomôcť vy, rodičia. Pomoc deťom vás oberie o čas aj pohodu, zvýšite hlas, aj trest možno bude. Ale reparát dopadne dobre, ak dieťaťu pomôžete.


BE STUDY, 0905 462 885, konzultacie@bestudy.sk

Potrebujete pomoc? Sme tu pre vás celé leto!!!!!!!
16 zobrazení0 komentářů
BE STUDY Bratislava Logo