top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDana Horáková

Pomôžme teraz a v škole nebudú slzy!

Druhostupňáci sú ostrieľaní "školskí štamgasti" a dobre či menej dobre si s učivom aj učiteľmi poradia  Lenže čo tí malí, ktorí v škole ešte neboli, tešia sa, ale nevedia čo ich čaká? Nevedia ešte, že v škole sa MUSÍ, NESMIE a všetko je tam POVINNOSŤ.

Zažijú veľa prekvapení a nebude čas na pomalé oboznamovanie sa. Fakt nie. Skočia do procesu, ktorý má rýchle tempo a buď to zvládnu alebo nie. 

Prečo ich nechať trápiť sa? Lepšie je, ak im už teraz postupne ukážeme, čo budú určite v škole robiť a prevedieme ich povinnosťami, ktoré ich čakajú. Príjemne, nenásilne a bez stresu.

V škole bude nespočetné množstvo informácií, ktorým nebudú rozumieť. To vieme s istotou. A keď žiaci nerozumejú, tak nerobia čo majú, potom zaostávajú, nevedia, pani učiteľka sa hnevá, napomína, dáva zlé známky. Nič z toho nie je povzbudivé ani motivujúce. Tomuto všetkému sa dá predísť. Vieme ako a radi sa s vami podelíme o informácie.

Zavolajte 0905 462 885 alebo napíšte na ba@centrumbasic.sk. Poradíme vám a pomôžeme s nástupom do školy.8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

GRATULUJEME!

BE STUDY Bratislava Logo
bottom of page