top of page
Vyhledat
  • Obr├ízek autoraDana Hor├íkov├í

(NE)VZDELANIE! ­čĄö­čôôÔťĺ

(Ne)vzdelan├Ż ─Źlovek neznamen├í zl├Ż ─Źlovek. Nevzdelan├Ż ─Źlovek b├Żva pracovit├Ż, spo─żahliv├Ż, ochotn├Ż aj n├ípomocn├Ż. Len┼że .......

Nevzdelan├Ż ─Źlovek nem├í dostatok vedomost├ş, ktor├ę ┼ít├║diom na r├┤znych ├║rovniach z├şskal, rozv├şjal ich a st├íle rozv├şja. Nevzdelan├Ż ─Źlovek m├┤┼że z├şska┼ą a vykon├íva┼ą pr├ícu, na ktor├║ nie s├║ kladen├ę vysok├ę po┼żiadavky. S├║ to jednoduch├ę ├║kony, ─Źastokr├ít je pr├íca manu├ílna a jednotv├írna. V┼żdy m├í nad sebou ┼í├ęfa, pracuje pod veden├şm niekoho in├ęho, jeho pr├ícu kontroluj├║ a priestor na samostatnos┼ą a vlastn├ę n├ívrhy nedost├íva. M├íloktor├Ż ┼í├ęf zver├ş m├ílo vzdelan├ęmu zamestnancovi zodpovedn├║ pr├ícu, ktor├í by bola aj dobre ohodnoten├í. Ani nedostane pr├şle┼żitos┼ą uk├íza┼ą, ┼że aj ke─Ć sa nem├┤┼że preuk├íza┼ą maturitn├Żm vysved─Źen├şm alebo diplomom z vysokej ┼íkoly, dok├í┼że robi┼ą zodpovedne a prin├í┼ía┼ą hodnoty.

Spravodliv├ę? Nespravodliv├ę? Je to realita. Je len na v├ís, rodi─Źoch, ─Źi svojim de┼ąom doprajete nie─Źo lep┼íie, alebo to bude sta─Źi┼ą takto. Hm?

BE STUDY, 0905 462 885, konzultacie@bestudy.sk

Ak potrebujete pomoc, pr├şdite sa poradi┼ą!


2 zobrazen├ş0 koment├í┼Ö┼»

Nejnov─Ťj┼í├ş p┼Ö├şsp─Ťvky

Zobrazit vše

GRATULUJEME!

BE STUDY Bratislava Logo
bottom of page