top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDana Horáková

LOCKDOWN - OBMEDZENIE POHYBU (všetkého druhu)

Ešte pár dní a prejde rok, čo prebieha divné vzdelávanie. Občas nevieme či sa smiať, alebo zúfať. Vyjadrenia, že onlien učenie je plnohodnotné a zvládnuté, sú veľmi odvážne. No nevadí, aj tak za svoje deti zodpovedáme len my rodičia. Za všetko čo vedia, aj za to, čo nie.


Lockdown nie je len to, že nemôžem ísť kam chcem a kedy chcem, nesadnem do reštaurácie a nedám si kávu s koláčom. Lockdown zažijú dnešné deti pri výbere strednej či vysokej školy - ich obmedzenia vo vedomostiach ich ďaleko nepustia. Lockdown nastane pri hľadaní zamestnania. Také obmedzenie, ktoré zažijú pri pracovných pohovoroch mnohých zlikviduje.


A v neposlednom rade nastane obrovský lockdown v ich peňaženkách a schopnosti zarobiť. Bez schopnosti niečo spraviť, naštudovať a porozumieť, nikomu z nich nepribudnú financie na účtoch. Zamestnávatelia a obchodní partneri vyvážia peniazmi len toho, kto má čo ponúknuť. A takých je už dnes žalostne málo.


Takže sú len dve možnosti. Zabudnite na voľný režim v súvislosti s učením a suplujte školu, učiteľa a vyžadujte v tejto dobe od svojich detí desaťkrát viac, ako keby chodili do školy.


Alebo zarábajte, šetrite a buďte pripravení, že vaše deti budú len míňať, čo ste im pripravili ale nedoplnia nič. Nebudú mať na to schopnosti. Rozhodnite sa!15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

GRATULUJEME!

BE STUDY Bratislava Logo
bottom of page